Grafik WroWIT – 05-10.11.2018

Zapraszamy na kolejny tydzień dyżurów Wrocławskich Wolontariuszy IT.  Poniżej grafik indywidualnych konsultacji:

Politechnika Wrocławska:

Bibliotech, Strefa Otwartej Nauki (bud. D-21), pl. Grunwaldzki 11,

Marek – poniedziałek 15:00-17:00, piątek 15:00-17:00,

Rafał – czwartek 16:00-18:00,

Tomasz – środa 18:00-19:00,

Zuzanna – piątek 17:00-19:00,

Punkt dla osób niewidomych i słabowidzących (Laboratorium Tyfloinformatyczne – obowiązują zapisy drogą mailową: marek.tankielun@pwr.edu.pl lub anna.trzeciak@pwr.edu.pl)

Ania, Karolina i Marek – wtorek 9:00-12:00,

Geocentrum, Biblioteka Górnictwa, ul. Na Grobli 15,

Dominika – wtorek 9:00-11:00,

Radek – wtorek 11:15-13:15,

Natalia – wtorek 13:00-15:00,

Monika – środa 13:00-15:00,

Stowarzyszenie Pomocy „Iskierka”, pl. Św. Macieja 5, (1 piętro),

Kasia – środa 12:00-13:00,

Darek – czwartek 14:00 – 16:00,

Miejska Biblioteka Publiczna:

Filia nr 5ul. Namysłowska 8 (Centrum Biznesu GRAFIT),

Mikołaj – poniedziałek 15:00-16:00,

Dominika – poniedziałek 16:00-18:00,

Karolina – poniedziałek 17:00-19:00,

Remik – wtorek 17:00-19:00, czwartek 17:00-19:00,

Filia nr 11, ul. Krzywoustego 286 (Centrum Biblioteczno- Kulturalne FAMA),

Jagoda – czwartek 17:30-19:00,

Filia nr 12ul. Piłsudskiego 105 (Dworzec Główny),

Dominik – poniedziałek 17:30-19:00,

Błażej – poniedziałek 16:30-18:30, wtorek 16:30-18:30,

Joanna – czwartek 11:00-14:00,

Filia nr 13ul. Świdnicka 19 (Centrum Innowacji PRZEJŚCIE),

Tomasz – środa 12:00-13:30,

Justyna – czwartek 16:00-18:00,

Bartosz – czwartek 17:00-19:00,

Filia nr 18ul. Grabiszyńska 236a,

Agnieszka – poniedziałek 11:00-13:00, czwartek 11:00-13:00,

Piotr – wtorek 16:15-18:15,

Urszula – piątek 11:00-12:00,

Filia nr 23ul. Bulwar Ikara 29-31,

Konrad – wtorek 10:00-12:00, piątek 10:00-12:00,

Maksym – czwartek 15:30-18:30,

Zuzanna – czwartek 16:30-18:30,

Filia nr 44ul. Powstańców Śląskich 210,

Konrad – piątek 15:30-17:00,

Filia nr 58pl. Teatralnym 5 (Mediateka),

Adrianna – poniedziałek 13:15-14:45,

Patrycja – poniedziałek 13:15-14:45,

Maria – wtorek 15:00-17:00, piątek 15:00-17:00,

Łukasz – wtorek 17:00-19:00, sobota 11:00-14:00,

Mikołaj – piątek 15:30-16:30,

Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu, Rynek 58,

Beata – sobota 16:00-18:00,

Rada Osiedla Stare Miasto, ul. Białoskórnicza 17-18,

Olga – środa 16:00-18:00,

Rada Osiedla Polanowice-Poświętne-Ligota, ul. Kamieńskiego 190,

Wiktoria – środa 17:00-19:00,

Rada Osiedla Powstańców Śląskich, ul. Gajowicka 96 a,

Martyna – czwartek 17:00-19:00,

Grzegorz – czwartek 17:00-19:00.

Zapraszamy serdecznie!