Powoli rozpoczyna się okres rozliczeń z Urzędem Skarbowym.

Pamiętaj – rozliczając swój PIT możesz wspomóc nasze Stowarzyszenie i przekazać 1% podatku. Poniżej znajduje się link do programu z dedykowanym numerem KRS naszego Stowarzyszenia.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Działalność organizacji pożytku publicznego (OPP) opiera się na hojności darczyńców. Każdy obywatel realizując swoje roczne rozliczenie z urzędem skarbowym w deklaracji podatkowej PIT może zaznaczyć, że chce przekazać 1% swojego podatku wybranej przez siebie organizacji (posiadającej status OPP).

Od 2017 roku umożliwiono emerytom/rencistom złożenia formularza PIT-OP, w którym wskazują organizację pożytku publicznego, dla której chcą przekazywać swój 1%. W dalszym ciągu to urząd będzie ich rozliczał, natomiast 1% trafi do wybranej organizacji.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.