W ubiegłą sobotę, tj. 8 września, wychowankowie filii nr 1, 2 i 3 wraz z opiekunami wzięli udział w I WrocWalk Maratonie. Było to wydarzenie towarzyszące 36 PKO Wrocławskiemu Maratonowi.
WrocWalk Maraton to ciekawa inicjatywa, promująca aktywność fizyczną, połączoną ze zwiedzaniem miasta i poznawaniem jego historii. Podczas spaceru uczestnicy mieli możliwość zwiedzenia wybranych obiektów, takich jak Hala Stulecia, Ratusz czy wieża matematyczna Uniwersytetu Wrocławskiego.
Drużynie ISKIERKI udało się przejść 10 kilometrów. Dla części dzieci była to pierwsza okazja na zwiedzenie Uniwersytetu Wrocławskiego czy Hali Stulecia. Emocjonującym przeżyciem, co widać na zdjęciach, było przekroczenie linii mety i otrzymanie pamiątkowego medalu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wychowankowie ISKIERKI aktywnie i licznie wezmą udział w kolejnej edycji WrocWalk Maratonu.
Poniżej fotorelacja z wydarzenia:

Start – Muzeum Miejskie

Punkt 1 – Ratusz

Wieża matematyczna

Widoki z góry

Niespodzianki po drodze

Humory dopisują

Ostrów Tumski

Ostrów Tumski

Ogród Botaniczny

Poznajemy gatunki kaktusów

Plac Grunwaldzki

Hala Stulecia

Hala Stulecia

Już prawie meta!

Meta – Stadion Olimpijski

Jeszcze tylko udzielimy wywiadu

Mamy to!