Wypoczynek letni poza miastem jest dla naszych podopiecznych jedyną możliwością zmiany środowiska z wielkomiejskiego blokowiska na piękne tereny zalewu Zegrzyńskiego.

Filip jest naszym podopiecznym od trzech lat. Trafił pod opiekę ISKIERKI, kiedy zaczął sprawiać problemy wychowawcze oraz groziło mu, że nie zda do kolejnej klasy. Filip był dzieckiem agresywnym, nie umiał panować nad własnymi emocjami, używał siły jako argumentu. Pochodzi z rodziny wielodzietnej, a rodzice pomimo wielu starań są niewydolni wychowawczo i finansowo. Obecnie Filip jest chłopcem, który zrobił bardzo duże postępy w nauce, a także polepszyły się jego relacje z innymi rówieśnikami. Z Wojtkiem, którego dotkliwie pobił po lekcji wychowania fizycznego, teraz wspólnie grają w ulubioną grę – piłkę nożną. Zdarza im się spierać na boisku, ale grają zawsze fair play. Iskierka dla Filipa jest miejscem, gdzie czuje się bezpiecznie, ma z kim porozmawiać i się pobawić.

Za nami kolejny rok ciężkiej pracy z ponad 200 podopiecznymi, ale takie historie dodają nam siły, aby działać dla naszych wychowanków przez cały rok.

Chcielibyśmy nagrodzić Filipa i kilka innych osób za ich wysiłek włożony w pracę nad sobą. Jesteśmy z nich dumni i szczęśliwi, że tak dużo udało im się osiągnąć.

W dniach 22.07-4.08.2019r. wraz z Fundacją Pociecha organizujemy kolonie dla 43 podopiecznych ISKIERKI. Podczas kolonii nasi podopieczni będą brać udział w m.in. zwiedzaniu Centrum Nauki Kopernik, odwiedzą aquapark w Jachrance, odbędą się dni tematyczne, ale przede wszystkim będą miały zorganizowane zajęcia grupowe na świeżym powietrzu z dala od ich codziennych zmartwień.

Pomóż nam zebrać środki finansowe na wyjazd Filipa i dla innych podopiecznych. Kliknij i przekaż dowolną kwotę, która zbliży ich do wyjazdu. Koszt jednego dnia pobytu jednego dziecka to 85zł, a całość to 1105zł.

Filip już zaczął się pakować na kolonie i liczy się Twoje wsparcie

Środki można przekazać:

Dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc.