BEZPŁATNE PORADY I EDUKACJA CYFROWA

Szukasz elektronicznych prezentów świątecznych? Potrzebujesz porady, bądź pomocy w doborze sprzętów? Chciałbyś nauczyć się obsługiwać aplikację, dzięki którym zobaczysz się w święta z rodziną i przyjaciółmi? Pragniesz kupić prezenty bez wychodzenia z domu? Chcesz umieć je odebrać i obsłużyć paczkomat?

JEŚLI TAK, TO PROJEKT WROCŁAWSKI WOLONTARIUSZ IT JEST DLA CIEBIE

Potrzebujesz porady, jakie parametry powinien mieć dobry komputer, tablet czy telefon? Chciałbyś poznać aplikację i programy, które pomogą odnaleźć się w trudnych czasach? Szukać czynnych restauracji i poznać możliwości zamówienia jedzenia do domu? A może chcesz kupić bilet na autobus czy pociąg z rezerwacją miejsc?

NAPISZ BĄDŹ SPOTKAJ SIĘ ONLINE Z WOLONTARIUSZEM IT

W grudniu masz możliwość skorzystać z bezpłatnej pomocy osób, dla których pomoc w tematyce cyfrowej to czysta przyjemność. Nie odkładaj prezentów i nauki na ostatnią chwilę. Wszystkich chętnych do podnoszenia swoich kompetencji zapraszamy do kontaktu.

W ramach projektu wolontariusze udzielają porad z zakresu obsługi komputerów, tabletów czy smartfonów. Wolontariusze są otwarci na wszelkie pytania i potrzeby.

SAM ZADECYDUJ GDZIE, W JAKI DZIEŃ I W JAKICH GODZINACH ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE ONLINE.

NAPISZ MAILA NA ADRES: wroclawskiwolontariuszit@gmail.com

BĄDŹ UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Z WOLONTARIUSZEM IT

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.