UWAGA KONKURS!

W tym roku z okazji Dnia Profilaktyki skupiamy się na naszym zdrowiu. Szczególnie teraz powinniśmy o nie zadbać po prawie roku nauki zdalnej, zamkniętych sal gimnastycznych i basenów, przez co większość z nas nie wychodziła i nie ruszała się tak dużo jak wcześniej.

Do wygrania super sprzęt sportowy!

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać 2 zadania.

Po 1) obejrzeć prezentację na temat Profilaktyki zdrowia tutaj: https://www.canva.com/design/DAEeF1xSNzY/sthJL5ua7vNp9ScW3L3K-Q/view?utm_content=DAEeF1xSNzY&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink i odpowiedzieć poprawnie na pytania quizowe pod linkiem: https://www.canva.com/design/DAEeF1xSNzY/sthJL5ua7vNp9ScW3L3K-Q/view?utm_content=DAEeF1xSNzY&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

Po 2) wysłać do swojego wychowawcy zdjęcia pokazujące Waszą aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Można wysłać od 1 do 3 zdjęć przedstawiających dowolne RÓŻNE aktywności na zewnątrz (np. jedno na rowerze, drugie na placu zabaw, trzecie na spacerze z psem). Termin wysyłania prac to sobota, 29.05.2021r. Ogłoszenie wyników – wtorek 1.06.2021r.

Zachęcamy do wspólnej zabawy – Zespół Iskierki 🙂