Miło nam poinformować, że wychowankowie Stowarzyszenia Pomocy „Iskierka” otrzymali zaproszenie do udziału w projekcie dofinansowanym przez Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu BAJKI ROBOTÓW. KREATYWNIE, organizowanym przez Centrum Innowacji Przejście – filię Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu.

https://biblioteka.wroc.pl/…/bajki-robotow-kreatywnie/

W ramach projektu dzieciaki wezmą udział w warsztatach „Robodźwięki – dźwiękosfera miasta robotów”, podczas których będą tworzyć dźwięki fikcyjnego miasta robotów. Powstaną one z oryginalnie nagranych przez uczestników sampli, które zostaną poddane cyfrowym przetworzeniom. Efektem zajęć będą oryginalne minikompozycje z pogranicza sound designu, które zostaną wykorzystane do udźwiękowienia makiety MIASTA ROBOTÓW. Dzieciaki bardzo się ucieszyły z możliwości uczestnictwa w tych warsztatach, które odbędą się 30.06 (środa) 11:00-13:00 i 01.07(czwartek) 11:00-13:00.

Już słyszymy pytania: jak to będzie? czy będziemy zmieniać swój głos na głos robotów? I czy spotkamy robota na warsztatach? Napiszemy po warsztatach jak nam poszło. Pochwalimy się zdjęciami, nagraniami. Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie. To będzie dla nas prawdziwie futurologiczna przygoda!

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: https://biblioteka.wroc.pl/…/bajki-robotow-kreatywnie

A tu informacje o warsztatach, w których weźmiemy udział:

https://biblioteka.wroc.pl/robodzwieki-dzwiekosfera…/https://www.facebook.com/events/170127281587641/